PARTNERZY

Organizator

GoldenLine to wiodący serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. GoldenLine dostarcza kandydatom oferty pracy, informacje o ocenach pracodawców oraz umożliwia założenie profilu zawodowego. Pracodawcom oferuje dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów, usługę rekrutacyjną Jobile, jak i możliwość zamieszczenia ofert pracy. GoldenLine wspiera firmy w obszarze employer branding poprzez doradztwo i szkolenia, możliwość założenia Profilu Pracodawcy jak i realizację kampanii marketingu rekrutacyjnego.

Partner

Pracownia EB jest agencją kreatywną realizującą projekty end to end w obszarze employer branding i rekrutacja. Ceniona za skuteczność i unikalność projektów EB w skali rynku wspiera pracodawców zarówno w działaniach wewnętrznych, jak i marketingu rekrutacyjnego. W gronie Klientów Pracowni EB są  między innymi takie marki, jak Budimex, Kompania Piwowarska, Arla, Sephora czy Orange.

Partner Medialny

Miesięcznik „Personel i Zarządzanie” to profesjonalny magazyn wydawany od 1994 roku. Należy do najbardziej poczytnych, opiniotwórczych i cenionych czasopism profesjonalnych omawiających tematykę zarządzania firmą ze szczególnym uwzględnieniem spraw personalnych.

W „Personelu i Zarządzaniu” poruszane są zagadnienia dotyczące nowoczesnych metod zarządzania pracownikami, zatrudniania, wynagradzania, oceniania, rozwoju, zwalniania, szkoleń, komunikacji w firmie. Ponadto w piśmie publikowane są wywiady z zagranicznymi guru zarządzania, a także przedstawiane są najnowsze trendy związane z obszarem HRM, m.in. coaching, zarządzanie talentami, CSR, employer branding. Magazyn prezentuje dobre praktyki oraz studia przypadku z polskich i zagranicznych firm, inspirując do wprowadzania nowych i efektywnych rozwiązań HRM oraz tworzenia elastycznych struktur w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Partner Medialny

HRstandard.pl to największy w Polsce portal skierowany do szerokiego grona osób związanych z branżą HR oraz rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży.  To także miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym i wymianą doświadczeń a także doskonałe uzupełnienie wiedzy dla wszystkich, którzy myślą o strategicznym znaczeniu działów HR w nowoczesnym biznesie i pragną być zawsze na bieżąco. Znajdziesz tu wiele ciekawych i przydatnych artykułów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi i nie tylko. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kategoriami, które widoczne są na stronie głównej portalu – kryją się w nich dziesiątki, setki a nawet tysiące artykułów pisanych z myślą o podnoszeniu standardów polskiej branży HR.

Partner Medialny

EmployerBranding.pl to portal poświęcony budowaniu wizerunku pracodawcy. Piszemy o wszystkim, co może być interesujące dla specjalistów i osób zainteresowanych tą tematyką. Znajdziesz więc u nas aktualności z kraju i ze świata, informacje dotyczące najnowszych badań, raportów i publikacji, a także zapowiedzi zbliżających się wydarzeń.

Partner Medialny

HRNews to niezastąpione kompendium wiedzy dla branży HR. Dzięki rzetelnemu monitoringowi rynku, portal codziennie aktualizowany jest najświeższymi informacjami pracowniczymi z kraju i ze świata, artykułami na temat efektywnych narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi oraz informacjami dotyczącymi wydarzeń branżowych. HRNews to również platforma, na której wysokiej klasy specjaliści komentują kondycję polskiego HR oraz wskazują kierunki jego rozwoju. Dlatego oprócz funkcji informacyjnej, portal ma charakter medium doradczego i opiniotwórczego.

 

Partner Medialny

PRoto.pl jest portalem informacyjnym poświęconym tematyce PR, a także innym obszarom komunikacji takim, jak: CSR, lobbing, brand marketing, marketing polityczny i regionalny czy promocja. Na rynku działamy od 2004 roku. PRoto.pl publikuje artykuły, felietony, komentarze i rozmowy z doświadczonymi praktykami i teoretykami PR-u, a także praktyczne wskazówki dla przedstawicieli branży. Codziennie do ponad 17 000 subskrybentów wysyłamy bezpłatny newsletter ze wszystkimi aktualnościami.

Partner Medialny

Magazyn Rekruter to branżowe pismo poświęcone branży HR i rekrutacji. Powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Partner Medialny

NowyMarketing to serwis dostarczający konkretów i inspiracji z dziedziny marketingu. Analizujemy trendy i omawiamy je w kontekście ciekawych kampanii. Przedstawiamy opinie uznanych specjalistów marketingu i liderów branży.